Išleidę 1 eurą per parą gailite prisišildyti namus naudojant šį triuką

109822 Perziuros isviso 2 Perziuros siandien

3 thoughts on “Išleidę 1 eurą per parą gailite prisišildyti namus naudojant šį triuką

  1. Edvardas

    na perziuros tikrai neatitinka realybes ir tai pastebes kiekvienas kuris apsilankys cia bent pora kartu per diena, bet apsyldimo budas patikrintas ir tikrai veikia. as tip apsildau ir siltnami anksti pavasary tik as naudoju zvakutes metaliniuose indeliuose. jos pigesnes ir vistiek atlieka savo funkcija. as uzvoziu maza vazoneli ant zvakutes o paskui didesniji ir didesniojo skylute uzdengiu su folija ju nesujungiu varstu, bet manau yra ir daugiau budu. as tokiu budu naudojuosi jau kokius penkis metus.

  2. Marius

    Panašu,kad Einšteinas su savo reliatyvumo teorija buvo visiškai kvailys.Niekas iš nieko neatsiranda ir niekas nepranyksta…

  3. Rima

    Sutinku su Edvardu- gerai siltnamiui, bet kambariui netinka. Deganciu zvakiu kvapas nemalonus, o dar degimo produktai…Galu gale brangu-per menesi 30 euru!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Norėdami tęsti sutikite su "cookie" daugiau informacijos

Į slapukų nustatymus šioje svetainėje yra nustatytas į " leisti slapukus " duoti jums geriausią naršymo patirtį įmanoma. Jei ir toliau naudotis šia svetaine nekeisdami slapukų nustatymus arba paspausite " Sutikti " toliau tada jūs sutinkate, kad tai.

Uždaryti