Prieš naudojantis šia svetaine prašome susipažinti su www.greblys.com svetainės sąlygomis.

Visos teisės į pateiktą vaizdo, foto ar raštišką medžiagą www.greblys.com puslapyje priklauso jų teisėtiems savininkams.
Šios informacijos prieinamumas mūsų svetainėje tik parodo, kad šia medžiagą galima rasti  internete ir kad mes jokiais būdais nepretenduojame į šių medžiagų autorines teisės!
Visa informacija ir nuorodos esančios šiame puslapyje yra skirtos tik patenkinti mūsų lankytojų smalsumą. Greblys.com administracija neatsako už jų naudojimą kitais tikslais, draudžiamiems Lietuvos JAV bei Rusijos Federacijos Baudžiamojo kodekso. Greblys.com administracija neatsako už pasekmes pažeidus šių valstybių įstatymus.
Jūs sutinkate nenaudoti čia gautų nuorodų ir informacijos jokiais kitais tikslais, kuriuos draudžia Baudžiamasis kodeksas. Greblys.com neneša jokiais atvejais, aplinkybėmis ir sąlygomis jokios atsakomybes už pasekmes, kurios tiesiogiai ar netiesiogiai susijusios su informacijos ar nuorodų naudojimu, pateiktu šioje svetainėje. Jų panaudojimas negali būti priskirtas neteisėtu šios svetaines autoriui ir būti pagrindu susijusiu su baudžiamąja atsakomybe.

    Visos medžiagos šioje svetainėje yra paimtos iš atvirų (laisvai prieinamų) interneto šaltiniu, kurie suteikia šią galimybę. Video, audio bei raštiška medžiaga yra skirta tik informaciniams, pažintiniams tikslams. Visos filmų teisės priklauso jų teisėtiems savininkams.  Esant suinteresuotų asmenų kreipimuisi, svetainės administracija pašalins jų saugomą ar kitaip skelbiamą kenkėjišką informaciją iš šio puslapio turinio.

Jei sutinkate su šiomis sąlygomis, galite pradėti pažintinę šių medžiagų peržiūrą. Priešingu atveju, rekomenduojama nedelsiant palikti svetainę ir ieškoti informacijos kur nors kitur.

Informacija apie liaudies mediciną, dietas, gydymosi būdus ir visa kita likusi informacija greblys.com yra tik supažindinimo tikslais, o ne gydymo. Dėl konkrečios medicininės konsultacijos ar diagnozės, pasitarkite su savo gydytoju. Todėl greblys.com neatsako už galimus šalutinius poveikius naudojant pateiktus gydymosi būdus, dietas, patarimus ir neprisiima jokios atsakomybės! 

Jei jūs esate publikuojamos medžiagos savininkas arba autorius, dėl informacijos pašalinimo, tai pat iškilus klausimams ar pastebėjimams kreipkitės:

 Email: info@greblys.com

 

 

 

3060 Perziuros isviso 2 Perziuros siandien

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Norėdami tęsti sutikite su "cookie" daugiau informacijos

Į slapukų nustatymus šioje svetainėje yra nustatytas į " leisti slapukus " duoti jums geriausią naršymo patirtį įmanoma. Jei ir toliau naudotis šia svetaine nekeisdami slapukų nustatymus arba paspausite " Sutikti " toliau tada jūs sutinkate, kad tai.

Uždaryti