Šis kasdieninis gėrimas naikina jūsų kaulus ir gyvybinius organus, nustokite jį vartoti!

Šis kasdieninis gėrimas naikina jūsų kaulus ir gyvybinius organus, nustokite jį vartoti!

Niekam ne paslaptis, kad gaivusis gėrimas „C…” (Pavadinimas neviešinamas dėl konfidencialumo, bet visi manau supras apie kokį gaivujį gėrimą kalbama) yra be galo kenksmingas mūsų organizmui. Bet ar žinote iš tikrųjų kokią neigiamą įtaką mūsų organizmui daro ,,C…”?

Visų pirma šis gaivusis gėrimas ardo kaulų struktūrą, kitaip tariant retina kaulus ir jie tampa daug trapesni ir padidėja lūžimo rizika, nepamirškime ir dantų, jie greičiau genda, pradeda klibėti ir krenta.

Antra, skatina antsvorį, bet ne paprastą, o labai pavojingą. Vartodami ,,C…” jūs įgyjate visceralinių riebalų, kurie susidaro aplink jūsų gyvybiškai svarbius organus ir padidina riziką susirgti širdies ligomis.

Trečia, kepenų ligos. Saldžiuose gėrimuose yra daug fruktozės, kuri gali pažeisti kepenis. Tai viena iš pagrindinių priežasčių kodėl atsiranda kepenų ligos nevartojant alkoholio.

Gyvenkite sveikai ir rinkitės ką valgote ir geriate.

68524 Perziuros isviso 1 Perziuros siandien

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Norėdami tęsti sutikite su "cookie" daugiau informacijos

Į slapukų nustatymus šioje svetainėje yra nustatytas į " leisti slapukus " duoti jums geriausią naršymo patirtį įmanoma. Jei ir toliau naudotis šia svetaine nekeisdami slapukų nustatymus arba paspausite " Sutikti " toliau tada jūs sutinkate, kad tai.

Uždaryti