Atsikratykite 8 kg per 7 dienas! Tai išbandyta ir tikrai veikia!

Atsikratykite 8 kg per 7 dienas! Tai išbandyta ir tikrai veikia!

Pirma diena – Tai svarbiausia diena jūsų dietos programoje. Pagal taisykles jums leidžiama valgyti tik vaisius. Galite valgyti bet kokius jums patinkančius vaisius, tačiau yra išimtis, jūs turite vengti bananų ir arbūzų. Tai pat išgerti 8 – 12 stiklių vandens. Jokių daržovių valgyti tai pat negalima. Jei jaučiate alkį valgykite vaisius ir gerkite vandenį.

Antra diena – ši diena skirta tik daržovėms. Jūs galite valgyti tiek daržovių kiek tik norite, tik venkite aliejaus jei sugalvosite virti ar kepti daržoves. Reikalingas vandens kiekis per šią dieną vėl gi 8 – 12 stiklinių.

Trečioji diena – šią dieną jums leidžiama valgyti tiek vaisius tiek daržoves visą dieną. Tik draudžiamos bulvės ir bananai. Rekomenduojama vaisius valgyti ryte, daržoves per pietus, vėl vaisius vakarienei. Tai pat gerti vandenį 8 – 12 stiklinių.

Ketvirtoji diena – ši diena yra bananų ir pieno diena. Šią dieną jūs turite suvartoti 8 – 10 bananų ir 3 stiklines pieno per dieną paskirsčius šį kiekį tolygiomis porcijomis, kad visą dieną būtumėte pavalgę.

Penktoji diena – 3 puodeliai ryžių ir 6 – 7 pomidorai visai dienai padalinus juos lygiomis dalimis per visą dieną. Tai pat gerti 12 – 15 stiklinių vandens.

Šeštoji diena –  3 puodeliai ryžių ir kiek tik norite daržovių per visą dieną. Vandens suvartoti 8 – 12 stiklinių

Septintoji diena – paskutinei dienai 3 puodeliai ryžių visai dienai ir vanduo 8 – 12 stiklinių.

Septintą dieną jau pajusite pokyčius jūsų kūne, jis bus išsivalęs ir netekęs nereikalingo svorio. Tačiau jei pajusite, kad jūsų organizmas neatlaiko šios dietos ir jaučiate silpnumą, tuč tuojau nutraukite dietą!

241284 Perziuros isviso 26 Perziuros siandien

22 thoughts on “Atsikratykite 8 kg per 7 dienas! Tai išbandyta ir tikrai veikia!

 1. Jolanta

  Tikiusi isvalete organizma nuo nereikalingo maisto,bet riebalu nesudeginote,reikia prideti dar ir fizines jegos…sportuokite,kad istirptu kilogramai.

   1. Tomas

    Manau galima kava gerti, bet be cukraus ir pieno, kofeinas nemanau kad pamaisis, kofeinas padeda degint riebalus jei judate

 2. Jurgita

  O tai daržovės kur antrai ir trečiai dienai, jas žalias ar galima virti ar patroškinti?
  Su prieskoniais ar be jų?

 3. aist

  darykit per savaite dvi dienas iskrovos siek tik prisilaikykit dietos, nevalgykit bulviniu patiekalu(na, jei labai norisi – po nedaug) ir nereiks tiek kankintis, be to – siek tiek pasportuokit, is tikro riebaliukai tirpsta:) Kantrybe padaro viska, sekmes

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Norėdami tęsti sutikite su "cookie" daugiau informacijos

Į slapukų nustatymus šioje svetainėje yra nustatytas į " leisti slapukus " duoti jums geriausią naršymo patirtį įmanoma. Jei ir toliau naudotis šia svetaine nekeisdami slapukų nustatymus arba paspausite " Sutikti " toliau tada jūs sutinkate, kad tai.

Uždaryti