Nustokite naudoti papildus! Juose esantys mineralai kaupiasi ir užkemša kraujagysles!

Nustokite naudoti papildus! Juose esantys mineralai kaupiasi ir užkemša kraujagysles!

Moksliniai tyrimai parodė, kad 99 prc žmonių kenčia nuo mineralų trūkumo. Pasak mokslininkų kiekviena liga yra susijusi su mineralų stygiumi. Jei organizme mineralų kiekis normose, tai jis yra atsparesnis ligoms ir sulėtina senėjimo procesą.

Žmonės mineralų trūkumą bando atstatyti naudodami maisto papildus, tačiau tai neišeitis. Mat papilduose esantys mineralai yra blogo pavidalo, kaip pvz. susmulkintos kriauklės ar akmenys. Organizmas tokių mineralo tiesiog negali apdoroti tinkamai. Tokių mineralų molekulės yra didelės ir ląstelės nesugeba jų pasiimti, todėl mineralai lieka už durų ir kaupiasi kraujagyslėse. Metai iš metų naudojant netinkamus mineralų papildus kraujagyslės užsikemša galutinai ir tenka kreiptis pas daktarus.

Geriausias mineralų šaltinis kuris yra tikrai naudingas mūsų organizmui, tai jūros daržovės, bičių žiedadulkės ir duonelė, Spirulina, Kviečių bei miežių žalumynų milteliai.

12404 Perziuros isviso 1 Perziuros siandien

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Norėdami tęsti sutikite su "cookie" daugiau informacijos

Į slapukų nustatymus šioje svetainėje yra nustatytas į " leisti slapukus " duoti jums geriausią naršymo patirtį įmanoma. Jei ir toliau naudotis šia svetaine nekeisdami slapukų nustatymus arba paspausite " Sutikti " toliau tada jūs sutinkate, kad tai.

Uždaryti