Prieš skalbdami į skalbimo mašiną įmeskite aspirino tabletę. Liksite maloniai nustebę ir apstulbę gautu rezultatu!

Prieš skalbdami į skalbimo mašiną įmeskite aspirino tabletę. Liksite maloniai nustebę ir apstulbę gautu rezultatu!

Aspirinas turi daug neįprastų panaudojimų. Vienas iš jų tai skalbiant įdėti aspirino į skalbimo mašiną. Tai nuostabus triukas kuris gali pakeisti jūsų įprastą baliklį ir visus brangius dėmių išėmėjus. Pakanka vos vienos tabletės aspirino vieno skalbimo metu ir to pakanka, kad jūsų skalbiniai atgautų sniego baltumo spalvą. Tai padės sumažinti jūsų išlaidas brangiems balikliams.

Štai ką jums reikia padaryti:

Pirma ištirpinkite 5 300mg. tabletes aspirino, 7,5 l. karštame vandenyje. Prieš tai patartina sutrinti tabletes, taip jos greičiau ištirps. Tada į šį pravėsusį mišinį sudėkite baltus skalbinius ir palikite per naktį. Ryte perkelkite drabužius į skalbimo mašiną ir juos išskalbkite.

127152 Perziuros isviso 1 Perziuros siandien

One thought on “Prieš skalbdami į skalbimo mašiną įmeskite aspirino tabletę. Liksite maloniai nustebę ir apstulbę gautu rezultatu!

  1. Justinka

    Yra aspirino keliu rušių vienas kad skystintu krauja kitas kad tempertūra numustu? Tai kuris tinka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Norėdami tęsti sutikite su "cookie" daugiau informacijos

Į slapukų nustatymus šioje svetainėje yra nustatytas į " leisti slapukus " duoti jums geriausią naršymo patirtį įmanoma. Jei ir toliau naudotis šia svetaine nekeisdami slapukų nustatymus arba paspausite " Sutikti " toliau tada jūs sutinkate, kad tai.

Uždaryti